Obchodní podmínky www.papirnictvi-zbranek.cz

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami. Na zákazníkovu e-mailovou adresu bude doručena kopie objednávky. Pokud nedojde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, pak nás v nejbližším možném termínu kontaktujte.
Při objednání zboží telefonicky nebo e-mailem, se ceny zboží a dopravy řídí oficiálním ceníkem firmy Vratislav Zbraněk. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany nakupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky "přijata" a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodávající nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. Pokud si kupující zboží objedná, objednávku nestornuje a později nepřevezme objednané zboží, pak má prodávající právo na kupujícím vymáhat uhrazení nákladů na dopravu a doběrečného tam i zpět.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Dodání zboží

Zboží je standardně expedováno do 2 až 5 pracovních dnů. U méně běžného nebo problematického zboží však tato lhůta nemůže být zaručena, neboť závisí na dalších distributorech a dovozcích. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoliv sankcí z naší strany. 

Po předání balíku společnosti PPL Vám je odesláno číslo balíku na email. 

U platby převodem Vám na email zašleme fakturu k proplacení. Až nám platba naběhne na účet, zásilku Vám ihned odešleme. Pro urychlení objednávky nám můžete zaslat potvrzení na email vzbranek@iol.cz o platebním příkazu do banky.

Způsob a ceny dopravy

ZPŮSOB DORUČENÍPOŠTOVNÉ + DOBĚREČNÉ

BALNÉ

PPL - na dobírku – 1 – 30kg
doručení do 24hodin od podání zboží přepravci
145 Kč zdarma
PPL - platba předem na účet – 1 – 30kg
doručení do 24hodin od podání zboží přepravci
121 Kč zdarma
PPL - na dobírku – 0 – 50kg   SLOVENSKO 484 Kč zdarma
 

Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

V případě poškození balíku či zboží v balíku musíte uplatňovat reklamaci z společnosti PPL na jejich reklamačním oddělení.

Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu kupující může odstoupit od smlouvy, pokud je zboží poškozené nebo nefunkční. Zboží nesmí nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. V takovém případě bude zboží vyměněno nebo ho lze v patřičné výši částky vyměnit za jiné.